Apropos – Rino Defens Hypertonic solution

1,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Zhbllokon hundën në rast të ftohjes ose rinitit alergjik duke lehtësuar simptomat e bezdisshme.

Falë oligo-elementeve të ujit të detit, ky spraj është solucion hipertonik me veprim zhbllokues të mukozës nazale dhe hollues të sekrecioneve të trasha në rast ftohje, sekrecioneve të shtuara ose rinosinuzitit alergjik. Ndihmon në eleminimin e sekrecioneve të trasha, duke e liruar hundën nga agjentët e huaj (polene dhe pluhura).

Specifikisht e indikuar për përdorim të përditshëm nga të rriturit , të porsalindurit dhe fëmijët nga 2 muaj. Mund të përdoret në çdo lloj pozicioni, spraj lejon një pastrim korrekt të hundës së fëmijës që nuk është akoma në gjëndje ti nxjerrë vetë.

 

Firma

Apropos

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apropos – Rino Defens Hypertonic solution”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART