Apropos – Krem për duar

650 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me Propolis, Gjalpë Karite dhe Vitaminë E

Me veprim antioksidant, mbrojtës dhe hidratant.

Apropos krem për duar është një produkt për lëkurë të thatë e të plasaritur, i pasur me përbërës specifikë, që lejon të mbajë lëkurën e duarve të butë dhe të mëndafshtë.

 • Ekstrakti i Propolisit mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm, dhe falë antioksidantëve aktivë, kontribuon në ngadalësimin e procesit të plakjes.
 • Gjalpi i Karitesë hidraton lëkurën e thatë duke e mbajtur të butë.
 • Vitamina E kontribuon në kufizimin e dëmtimeve të shkaktuara nga radikalet e lira.
E testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një shtresë të hollë në duar 2-3 herë në ditë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.
Firma

Apropos

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Dawn Wax, Panthenol, Butyrospermum parkii butter, Propolis Extract, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra Extract, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Dimethicone, Parfum, 1,2-hexanediol , Caprylyl Glycol, Tropolone, Citronellol, Geraniol, Hexyl cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apropos – Krem për duar”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART