Apropos – Fluact Azione Notte

1,390 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me propolis, Zink dhe Vitaminë C

Ndihmon në uljen e lodhjes dhë dobësisë muskulare të cilat mund të shfaqen gjatë periudhave të dimrit

Falë Passiflorës, favorizon mirëqenien dhe qetësinë nerovre. Vitamina C e dobishme për funksionimin e mirë të sistemit imunitar.
Zinku, ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Salix Alba është e dobishme për të rregulluar proçesin e djersitjes. Vaji esencial i
Eukaliptit ka efekt balsamik, veprim zbutës dhe qetësues në mukozën orofaringeale dhe në tonin e zërit; Vaji esencial i Timusit ka efekt antioksidant
dhe ndihmon ne lirimin e hundëve dhe qetësimin e fytit të irrituar. Sambuco, përveçse favorizon mbrojtjen natyrale të organizmit ,vepron me vajin
esencial të Mentes për funksioninimin e mirë të rrugëve të para të frymëmarrjes Bustina praktike dhe të tretëshme në ujë të ngrohtë. Ëmbëlsojini sipas dëshirës.Fluact note ju dhuron një natë të qetë që rigjeneron organizmin.

 • Pa Gluten
 • Shije mjalti dhe limoni
Firma

Apropos

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

10

Zucchero, Miele polvere, Sambuco e.s. (Sambucus nigra L., frutti, maltodestrine) tit. 15% in antociani, Vitamina C (Acido L-Ascorbico), Propoli e.s. (Propolis cera, saccarosio) tit. 6% in polifenoli, Passiflora e.s. (Passiflora incarnata L., erba, maltodestrine), Maltodestrine, Eucalipto o.e. (Eucalyptus globulus Labill., olio essenziale, gelatina), aroma, Edulcorante: glicosidi steviolici, Zinco gluconato, Menta piperita o.e. (Mentha x piperita L., olio essenziale, gelatina), Salice e.s. (Salix alba L., corteccia, maltodestrine) tit. 30% in salicina, Antiagglomerante: biossido di silicio (nano), Mentolo, Timo bianco o.e. (Thymus vulgaris L., olio essenziale, gelatina).

INFORMACION MBI NUTRIENTËT
Përbërësi
Për 1 bustinë
p\ % e dozës ditore
Miele in polvere 300 mg
Vitamina C 150 mg 187,5
Sambuco e.s. 200 mg
Propoli e.s. 150 mg
Passiflora e.s. 150 mg
Salice e.s. tit. 30% salicina 20 mg
di cui salicina 6 mg
Eucalipto o.e. 60 mg
Menta Piperita o.e. 30 mg
Zinco 3,75 mg 37,5
Timo Bianco o.s. 3,5 mg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apropos – Fluact Azione Notte”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART