Apropos – Fluact Azione Giorno

1,390 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ndihmon në reduktim in e lodhjes dhe lehtësimin e dobësisë muskulare të cilat mund të shfaqen gjatë dimrit.

Vitamina C dhe B6 janë të dobishme për të luftuar lodhjen dhe dobësinë muskulare. Ekstraktet e Salix Alba, Boswellia dhe Ginger ndihmojnë në uljen e temperatures dhe eleminimin e simptomave të gripit. Ekstraktet e Spirea-s, parandalojnë dëmtimin artikular, Ndër të tjera, Salix Alba dhe Spirea ndihmojnë në rregullimin e proçesit të djersitjes duke ulur edhe temperaturën. Vitamina C dhe zinku kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe bashkë me Vitaminën B6, favorizojnë funksionin normal të sistemit imunitar.

Tableta eferveshente me përmbajtje të lartë të Vitaminës C. Shije portokalli.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Apropos

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

10

Informacion mbi nutrientët
Përbërësit Për 1 bustinë % VMR*
Propoli e.s. 25 mg
Boswellia e.s. 50 mg
Salice e.s. 20 mg
di cui salicina 6 mg
Vitamina C 450 mg 563
Spirea e.s. 150 mg
Zinco 12,5 mg 125
Ginger o.e. 5 mg
Rhodiola e.s. 50 mg
Vitamina B6 5 mg 357
*VNR: Vlera mesatare e rekomanduar (Reg. CE 1169/2011)
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apropos – Fluact Azione Giorno”

LART