Apivita – A Kiss On The Hand (Jasmine)

1,300 Lekë

Dy elementë të domosdoshëm bukurie për duar dhe buzë të hidratuara dhe të buta, në një kuti dhuratash festive.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Apivita A Kiss On The Hand (Jasmine)

Set për përkujdesjen e duarve dhe buzëve i cili vjen me paketim elegant, përmban krem duarsh me jasminë & propolis dhe stick për buzët me shegë.

Apivita Hand Care Moisturizing Hand Cream with Light Texture

Krem hidratues për duart dhe thonjtë  që ruan hidratimin natyral, duke e lënë lëkurën të butë dhe me aromë të lehtë me nota jasemini.

 • Ushqen, forcon lëkurën dhe thonjtë falë gjalpit të kakaos, vajit të avokados, biotinës, vitaminës E dhe pantenolit.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese falë infuzionit  të një kombinimi të 3 llojeve të sideritit dhe propolisit.
 • I lë duart të buta, pak aromatike falë mjaltit të trumzës dhe vajit esencial të jaseminit.
 • Ka një teksturë të lehtë që përthithet lehtësisht pa lënë gjurmë yndyre.
 • Uji është zëvendësuar nga një infuzion i çajit biologjik të malit grek me veprim antioksidues.

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në duar dhe përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Apivita Lip Care Pomegranate

Lip Care Pomegranate  jep ngjyrë, rehati dhe një ndjesi të lehtë në buzë.

 • Parandalon tharjen e buzëve dhe mbron falë vajit organik të shegës.
 • Hidraton dhe zbut buzët falë vajit të ullirit, dyllit të bletës, gjalpit të kakaos, gjalpit shea, vajit të kastorit dhe estereve të jojobës.
 • Ka një efekt antioksidant me vitaminë E.
 • Lë një ngjyrë natyrale me një nuancë të kuqërremtë-rozë.

Aplikoni një sasi të konsiderueshme në buzë sa herë është e nevojshme.

Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick, Tubet

Sasia

4.4g, 50 ml

Apivita Hand Care Moisturizing Hand Cream with Light Texture
Aqua/Water/Eau**, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Glycerin, Propanediol Dicaprylate, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Flower Extract, Mel/Honey/Miel, Propolis Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem* Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem* Extract, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aqua/Water/Eau, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Phytosterols, Biotin, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydroxyacetophenone, Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol.

Apivita Lip Care Pomegranate
Oleyl Alcohol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Diisopropyl Dimer Dilinoleate, Helianthus Annuus Seed Cera/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Glyceryl Abietate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de carnauba, Jojoba Esters, Cetyl Esters, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Hydrogenated Olive Oil Cetyl Esters, Aroma/Flavor, Punica Granatum Seed Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ascorbyl Palmitate, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Magnolia Officinalis Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Linoleic Acid, Tocopherol, Phytosterols, Ammonium Glycyrrhizate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Limonene, Linalool, CI 15850/Red 7 Lake.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – A Kiss On The Hand (Jasmine)”

LART