- 20%

Apivita – Relaxing Treats Gift Set

1,840 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Relaxing Treats Gift Set

Një set dhuratë, ideal për ju ose të dashurit tuaj në një kuti festive të ripërdorshme. I krijuar posaçërisht për kujdesin e trupit, ofron një ndjenjë euforie dhe butësie.

Seti përmban:

 • Xhelin e dushit Pure Jasmine me vajra esencialë (250ml)

Pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar, duke e lënë të butë dhe me aromë të lehtë.

 • Locion e trupit Pure Jasmine (200 ml)

Trajton lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe me aromë të lehtë. Ofron një ndjenjë të këndshme mirëqenieje, falë aromës së saj unike të bazuar në jasemini.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe, Shishe me pompë

Sasia

200ml, 250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Relaxing Treats Gift Set”

LART