- 20%

Apivita – Is it Clear?- Gift Set

(1 përshtypje mbi produktin)

2,320 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Is it Clear?- Gift Set

Një set dhuratë, unik për ju ose të dashurit tuaj në një kuti festive të ripërdorshme. I krijuar posaçërisht për fytyrën, me një scrub, një pastrues dhe një locion tonik. Tre produkte thelbësore për kujdesin e fytyrës: pastrimi dhe qetësimi.

Paketimi përmban:

 • Xhel pastrues Black Detox për fytyrën dhe sytë me qymyr aktiv dhe propolis (150ml) 

Pastron duke larguar ndotësit dhe grimin si një magnet. E lë lëkurën të detoksifikuar, të freskët, të pastër dhe të rehatshme duke ofruar veprim shtesë kundër ndotjes.

 • Locion Tonik, qetësues dhe hidratues i fytyrës me livando dhe mjaltë (200ml)

Përsos pastrimin dhe tonifikon lëkurën, hidraton, qetëson dhe e lë lëkurën të rehatshme, duke ofruar një veprim shtesë kundër ndotjes.

 • Scrub fytyre Apricot (2x8ml) 

Eksfolion butësisht lëkurën duke eliminuar qelizat e vdekura, zbut parregullsitë dhe freskon pamjen e lëkurës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë, Shishe me pompë, Tubet

Sasia

2x8ml, 150ml, 200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Apivita – Is it Clear?- Gift Set
 • Katerina D. (blerës i verifikuar)

  Super set, laresi pastron cdo papasterti perfshire makeupin dhe pikat e zeza, nuk e than lekuren aspak, perkundrazi e ben ate te bute dhe e lemuar. Toniku zbuth dhe hidraton dhe jep lekures shkelqim kurse skrabi pastron lekuren butesisht dhe e ben ate si lekuren e bebit.
  Rekomandoj 100%

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART