Apivita – Hydra Treats Essentials to Go – Travel Kit

1,450 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Travel Kit Hydra Treats Essentials to Go përmban:

Apivita Moisturizing Shampoo ( 75 ml) 

 • Pastron butësisht flokët dhe respekton florën natyrale të kokës.
 • Ofron hidratim intensiv duke rivendosur nivelet e hidratimit brenda fibrës së flokëve, me acid hialuronik, ekstrakt aloe, mjaltë trumze dhe proteina tërshërë.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe i lë flokët plot vitalitet me ekstrakte rozmarine dhe propolis.
 • Parandalon ndarjen e majave dhe mbron nga streset e jashtma (ndotja e ajrit dhe stilimi) me Apishield HS.
 • I lë flokët të lehta dhe të lëmuara, duke eliminuar elektrizimin.

Uji zëvendësohet nga një infuzion tonik dhe anti-plakje i rozmarinës organike greke.

Apivita Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils ( 75ml)

Xheli gjallërues i dushit me vajra esencialë, i frymëzuar nga aromaterapia, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar dhe duke e mbrojtur nga stresi oksidativ falë çajit nga malet greke. Përmirëson humorin dhe e lë lëkurën me aromë të lehtë. Për t’u përdorur në banjën tuaj të mëngjesit për të nisur mirë ditën. I përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra.

 • Ekstrakti organik i Malotirës (Sideritis Syriaca) nga Kreta është një burim i pasur antioksidantësh.
 • Sapuni dhe agjentët e butë të pastrimit pastrojnë butësisht dhe ruajnë hidratimin natyral të lëkurës.
 • Ekstrakti i propolisit ka një efekt të butë antiseptik dhe përmirëson shkëlqimin dhe shëndetin e lëkurës.
 • Aloe bio-aktive, ekstrakti i farave të ullirit, pantenoli (provitamin B5) dhe arginina hidratojnë lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe të butë.
 • Vajrat esencialë organikë të bergamotit dhe eukaliptit përmirësojnë humorin dhe sjellin optimizëm dhe energji.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Apivita Face Cleansing Cleansing Creamy Foam – Face & Eyes ( 75 ml)

Shkumë kremoze pastrues me ekstraktin e ullinjve, livando dhe propolis që pastron në mënyrë efektive fytyrën dhe sytë pa shkaktuar tharje.

 • Largon make-up dhe papastërtitë me agjentë të butë pastrues dhe saponina.
 • Qetëson dhe e lë lëkurën të freskët, të pastër dhe komode me ekstrakt të ullinjve, livando dhe pantenol.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese me ekstraktin e propolisit.
 • Rigjallëron falë aromës së saj të freskët me lule.
 • Ofron veprim shtesë kundër ndotjes me infuzion trëndafili.
 • Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur (fytyrë dhe sy), më pas shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

75ml

Apivita Moisturising Shampoo.
Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-60 Almond Glycerides, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Propolis Extract, Hydrolyzed Oats*, Mel/Honey/Miel, Rosa Damascena Flower Oil*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Panthenol, Glycerin, Arginine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, PEG-4 Rapeseedamide, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Gluconate, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Dehydroacetic Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Coumarin, Linalool.

Apivita Tonic Mountain Tea Shower Gel with Essential Oils.
Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocoyl Disodium Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Parfum / Fragrance, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propolis Extract, Extract of Sideritis Perfoliata Flower / Leaf / Stem (Tea) *, Sideritis Scardica Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Sideritis Raeseri Flower / Leaf / Stem Extract (Tea) *, Saponaria Officinalis Leaf Extract ( Saponaire), Sideritis Syriaca Extract (Tea) *, Lavandula Angustifolia Flower Extract (Lavender) *, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Eucalyptus Globulus Leaf Oil *, Citrus Aurantium Bark Oil Bergamia (Bergamot) *, Panthenol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Disodium EDTA, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride,Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Isoste.

Apivita Cleansing Creamy Foam Face & Eyes.
Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Lauroyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, Coco-Betaine, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycol Distearate, Propolis Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower* Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Panthenol, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Hydra Treats Essentials to Go – Travel Kit”

LART