- 20%

Apivita – Hair Strengthening Routine for Women

3,600 Lekë

Set me produkte kundër rënies së flokëve

Përshkrimi i Produktit

Apivita Hair Strengthening Routine for Women

Bëjeni aleatin tuaj të përditshëm dhe pjesë të pandashme të rutinës tuaj të përditshme të kujdesit të flokëve!

Seti përmban:

 • Hair Loss Lotion (150ml): I përmirësuar me Hippophae TC & Proteinat Lupin -parandalon, redukton dhe vonon rënien e flokëve.
 • Mini Women’s Tonic Shampoo (75 ml): E përforcuar me Hippophae TC & Laurel – pastron lëkurën e kokës dhe forcon flokët kundër rënies së flokëve
 • Scalp massager: shtesa e përsosur për rutinën tuaj të rënies së flokëve – ndihmon në detoksifikimin dhe largimin e papastërtive për të mbështetur rritjen e shëndetshme të flokëve. E bërë me 60% kashtë gruri, është ekologjike dhe e përshtatshme për lëkurën e kokës pasi qimet e saj janë mjaft të buta për të mos irrituar skalpin e kokës por mjaft të ngurtë për të liruar çdo lëkurë të thatë dhe përbërje produkti.

Klinikisht e testuar në 80 burra dhe gra me rënie flokësh për 8 javë ku rezultoi 88% efektiv në reduktimin e rënies.

Dermatologjikisht e kontrolluar.

Udhëzime mbi përdorimin

 •  Aplikojeni shampon tonik direkt në furçë ose skalp dhe masazhojeni butësisht me furçë në lëvizje rrethore, duke formuar shkumë dhe më pas shpërlajeni.
 • Spërkateni çdo ditë locionin për rënien e flokëve në rrënjët e flokëve të lagur ose të thatë (8-10 herë në secilën anë) dhe masazhojeni butësisht me ose pa furçën e kokës.
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Aqua/Water/Eau**, Alcohol denat., Aqua/Water/Eau, Hydrolyzed Lupine Protein, Glycerin, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract*, Panax Ginseng Root* Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Mel/Honey/Miel, Propolis* Extract, Valine, Equisetum Arvense Leaf* Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf* Extract, Threonine, Proline, Phenylalanine, Histidine, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Cinchona Succirubra Bark Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf* Extract, Menthol*, Niacinamide, Panthenol, Glycine, Alanine, Serine, Arginine, Propolis Extract, Propanediol, Ammonium Glycyrrhizate, PCA, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Aspartic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium PCA, Sodium Lactate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, PPG-26-Buteth-26, Isoleucine, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene.
Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, PEG-4 Rapeseedamide, Glycerin, PEG-60 Almond Glycerides, Hydrolyzed Lupine Protein, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract*, Panthenol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Mel/Honey/Miel, Arginine, Phytantriol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract , Hydrolyzed Wheat Starch, Propolis* Extract, Panax Ginseng Root* Extract, Propolis Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower* Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf* Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Biotin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Sodium Gluconate, Laurus Nobilis Leaf Oil*, Salvia Sclarea (Clary) Oil*, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propanediol, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Eugenol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Hair Strengthening Routine for Women”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART