- 20%

Apivita – Express Beauty Pomegranate Face Mask for Radiance & Revitalization

400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Express Beauty Face Mask for Radiance & Revitalization

Maska e fytyrës EXPRESS BEAUTY me shegë, e njohur për veprimin e saj antioksidues, ofron një ndjesi të drejtpërdrejtë rigjenerimi në lëkurë.

 • Ofron shkëlqim dhe rinovon lëkurën, ndërsa ofron mbrojtje kundër radikaleve të lira falë shegës.
 • Fuqizon dhe hidraton me vaj organik, ekstrakt mjalti, acid hialuronik dhe gjalpë shea.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Udhëzime për përdorim

Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Lëreni të veprojë për 10 minuta, hiqni maskën e tepërt me një copë pambuku të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

2x8ml

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Propanediol, Behenyl Alcohol, PEG-60 Almond Glycerides, Sorbitol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Aqua/Water/Eau, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Mel/Honey/Miel, Sodium Hyaluronate, Punica Granatum Fruit Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Polyglyceryl-10 Stearate, Phospholipids, Mannitol, Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Decyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Disodium EDTA, Sodium Acrylates Copolymer, Sodium Carbomer, Hydrogenated Polydecene, Talc, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hydroxycitronellal, CI 77491/Iron Oxides.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Express Beauty Pomegranate Face Mask for Radiance & Revitalization”

LART