- 20%

Apivita – Express Beauty Grape Line Smoothing Eye Mask

400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Express Beauty Line Smoothing Eye Mask

Maskë për sytë me rrush, zbut shenjat e plakjes dhe lodhjes rreth syve.

 • Zbut linjat e imëta dhe rrudhat rreth syve falë rrushit dhe lupinës.
 • Ushqen dhe rinovon zonën rreth syve me dyll blete, vaj ulliri, gjalpë shea dhe vaj orizi.
 • Zbut rrathët e zinj dhe ënjtjet, me escin dhe ruskogjeninë.
 • Propolisi ka një veprim të butë antiseptik.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Udhëzime për përdorim

Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër në zonën rreth syve. Lëreni maskën gjatë natës.
Përdoreni 2-3 herë në javë, ose sa herë që nevojitet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

25+

Forma

Maskë

Sasia

2x2ml

Aqua/Water/Eau**, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Cocoglycerides, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Zea Mays (Corn) Starch, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Hydrogenated Vegetable Oil, Lupinus Albus Seed Extract, Avena Strigosa Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Vine Extract, Propolis Extract, Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Rosa Canina Fruit* Extract, Escin, Commiphora Myrrha Oil, Neoruscogenin, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Olea Europaea (Olive) Leaf* Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sodium Hyaluronate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Xanthan Gum, Panthenol, Tocopherol, Sodium Phytate, Bisabolol, Phospholipids, Citric Acid, Lecithin, Potassium Sorbate, Sodium Stearoyl Lactylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Arginine, Glyceryl Linoleate, Hydrogenated Polydecene, Polyglyceryl-10 Stearate, PEG-100 Stearate, Sodium Acrylates Copolymer, Glyceryl Linolenate, Ruscogenin, Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Alcohol, CI 77891/Titanium Dioxide.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Express Beauty Grape Line Smoothing Eye Mask”

LART