- 20%

Apivita – Express Beauty Grape Face Mask, Line Smoothing & Firming

400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita Express Beauty Grape Face Mask, Line Smoothing & Firming

Maska e fytyrës Express Beauty me rrush, sekreti i jetëgjatësisë në zonat e Mesdheut, e pasur me elementë ushqyes, ofron një efekt të menjëhershëm antioksidues dhe antiplakje në lëkurë.

 • Ndihmon në zbutjen e shfaqjes së rrudhave dhe kontribuon në qëndrueshmërinë e lëkurës falë vajit të rrushit.
 • Hidraton dhe rrit elasticitetin e lëkurës me vaj ulliri, koenzimë Q10, vitaminë E, acid hialuronik dhe pantenol.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Udhëzime për përdorim

Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Lëreni të veprojë për 10 minuta, hiqni maskën e tepërt me një copë pambuku të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

2x8ml

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Biosaccharide Gum-4, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Dicaprylyl Carbonate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rosa Canina Fruit* Extract, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Panthenol, Aqua/Water/Eau, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Xanthan Gum, Phospholipids, Bisabolol, Caprylyl Glycol, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetearyl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Polydecene, Hydroxypropyl Methylcellulose, Ubiquinone, Decyl Glucoside, Cellulose, Polyglyceryl-10 Stearate, Mannitol, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Allantoin, Sorbitan Olivate, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Alcohol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77491/Iron Oxides, CI 77492/Iron Oxides.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Express Beauty Grape Face Mask, Line Smoothing & Firming”

LART