- 20%

Apivita – Express Beauty Ginkgo Biloba Dark Circles & Signs of Fatigue Eye Mask

400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Express Beauty Dark Circles & Signs of Fatigue Recovery Eye Mask

Maska e syve Express Beauty me gingko biloba, pema më e vjetër në botë, e njohur edhe si “bima e kujtesës”. Zbut dhe trajton shenjat e lodhjes në zonën rreth syve.

 • Gingko biloba redukton rrathët e zinj dhe shenjat e lodhjes.
 • Kastraveci dhe acidi hialuronik hidratojnë dhe rinovojnë zonën e ndjeshme rreth syve.
 • Kamomili, bisabololi dhe pantenoli qetësojnë sytë e lodhur.
 • Propolisi ka një efekt të butë antiseptik
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Udhëzime për përdorim

Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër në zonën rreth syve. Lëreni për 10 minuta dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përdoreni 2-3 herë në javë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

2.2ml

Aqua/Water/Eau**, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Polymethyl Methacrylate, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Isoamyl Laurate, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Cetearyl Glucoside, Aqua/Water/Eau, Propolis Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower* Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Panthenol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Caffeine, Glycerin, Bisabolol, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Escin, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Citronellyl Methylcrotonate, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, CI 77891/Titanium Dioxide.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Express Beauty Ginkgo Biloba Dark Circles & Signs of Fatigue Eye Mask”

LART