- 35%

Apivita – Bee Sun Safe Hydra Sensitive Face Cream (SPF 50+)

Original price was: 3,300 Lekë.Current price is: 2,145 Lekë.

Light texture / texture legere

In stock

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Bee Sun Safe Hydra Sensitive Face Cream (SPF 50+)

Ky krem hipoalergjik me teksturë të lehtë është projektuar posaçërisht për të ofruar mbrojtje shumë të lartë për lëkurën e ndjeshme, për të parandaluar dhe qetësuar irritimet.

 • Ofron mbrojtje me spektër të gjerë UVA, UVB, IR, BLUE LIGHT me një kombinim të filtrave të qëndrueshëm ndaj diellit.
 • Parandalon dhe redukton irritimet me teksturën e tij hidratuese me kompleks kamomil, aloe dhe acid hialuronik.
 • Parandalon plakjen e parakohshme falë ekstraktit të propolisit të patentuar
 • Qetëson dhe hidraton lëkurën e ndjeshme
 • Teksturë e lehtë
 • Nuk ka aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Para ekspozimit në diell aplikoni sasi të mjaftueshme. Aplikojeni përsëri shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir. Mos qëndroni shumë gjatë në diell.

Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, Normale, Mikse

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

SPF

50+

Aqua/Water/Eau**, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexyl Salicylate, Isoamyl Laurate, Triheptanoin, Aqua/Water/Eau, Sorbitol, Cocoglycerides, Propanediol, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Propolis Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Panthenol, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sorbitan Olivate, Sorbitan Palmitate, Cetyl Palmitate, Triacontanyl PVP, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Citronellyl Methylcrotonate, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Bee Sun Safe Hydra Sensitive Face Cream (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART