Apivita – Bee Sun Safe Beach Essential Set

2,800 Lekë

PËRMBAN | Qumësht trupi 100ml, After Sun 100ml

Travel Size

In stock

Përshkrimi i Produktit

Apivita After Sun Cool & Sooth Face & Body Gel-Cream (100ml)

Kjo teksturë krem-xheli hidratues pas diellit është pasuruar me përbërës antioksidues dhe freskues qetëson menjëherë lëkurën. Ideale për përdorim pas çdo ekspozimi në diell dhe si qumësht ditor për trupin gjatë verës. Lehtësisht aromatik me një aromë të këndshme verore.

 • Rigjeneron lëkurën dhe hidraton thellësisht me livando deti dhe aloe vera.
 • Qetëson dhe ftoh menjëherë me ekstraktin e fikut dhe kastravecit.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe mbron nga plakja e parakohshme falë ekstraktit të propolisit të patentuar.
 • Mbron nga foto-plakja.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas çdo ekspozimi në diell në trup dhe fytyrë, duke shmangur zonën e syve. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme. Për efekt maksimal ftohës mbajeni në frigorifer.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Bee Sun Safe Beach Essential Set”

LART