- 20%

Apivita – Bee Protective Hypericum

960 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Bee Protective Hypericum

Një set praktik për ju ose të dashurit tuaj në një kuti dhuratash festive që përmban dy produkte thelbësorë për riparimin dhe mbrojtjen e duarve dhe buzëve.

Paketimi përmban:

 • Krem duarsh me Hypericum dhe dyllë blete (50ml)

Rikthen lagështinë e humbur, hidraton intensivisht, shëron plasaritjet dhe përmirëson teksturën e lëkurës, ndërsa mbron nga radikalet e lira.

 • Stick për buzët me gjalpë kakao SPF20 (4.4g)

Kujdesi shumë hidratues i buzëve me SPF, ideal në verë, si dhe për sporte në natyrë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick, Tubet

Sasia

4.4g, 50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Bee Protective Hypericum”

LART