- 20%

Apivita – Bee Protective Honey Gift Set

960 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Bee Protective Honey Gift Set

Një dyshe praktike për ju ose të dashurit tuaj në një kuti dhuratash festive që përmban dy produkte të rëndësishme për higjienën e duarve.

Paketimi përmban:

 • Krem për duart me teksturë të pasur me acid hialuronik dhe mjaltë (50 ml)

Hidratues intensiv që i mban duart të hidratuara në mënyrë natyrale, ndërkohë që ushqen dhe mbron lëkurën.

 • Sapun natyral Honey (125gr)

Pastron duke ruajtur hidratimin natyral të lëkurës dhe ofron një ndjesi mirëqenieje dhe relaksi falë aromës së tij unike.

Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Sapun, Tubet

Sasia

50ml, 125gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Bee Protective Honey Gift Set”

LART