- 25%

Apivita – Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture

2,025 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Apivita – Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture

Xhel-krem i lehtë i formuluar me mjeshtëri me një miks lulesh të cistusit, irisit, trëndafilit të egër dhe mjaltit, të gjithë përbërës super-hidratues për të rimbushur menjëherë rezervat e butësisë së lëkurës. Përbërje pa vaj, ideale për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

 • Ofron hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë.
 • Ribalancon yndyrën e lëkurës duke ofruar një efekt mat.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe mbrojtje kundër agresorëve mjedisorë.
 • Krijon një bazë perfekte për make-up.

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë të pastër, duke shmangur zonën e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

apivita

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau**, Propanediol, Aqua/Water/Eau, C9-12 Alkane, Triheptanoin, Silica, Sodium Acrylates Copolymer, Sorbitol, Panthenol, Mel/Honey/Miel*, Propolis Extract, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem*Extract, Iris Versicolor Extract, Nymphaea Coerulea Flower Extract/Nymphaea Caerulea Flower Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Coco-Caprylate/Caprate, Lecithin, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Saccharide Hydrolysate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Hydroxyacetophenone, Citronellyl Methylcrotonate, Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apivita – Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture”

LART