Apharm SRL – Ferro 3 Forte

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ferro 3 Forte

Ferro 3 Forte është një shtesë ushqimore  me një fushë të gjerë përdorimi në fushat terapeutike :
Gjinekologji, Pediatri, Hematologji, Onkologji, Dializë

Efikasitet pa efekte anësore, përthithje e menjëhershme dhe biodisponibilitet maksimal.

Nuk lë shije metalike, nuk shkakton ngjyrosjen e dhëmbëve apo mukozat.

Formula përmban Lipofer 30 mg, Vitaminë C 40 mg, Vitaminë B 12 2.5 mcg dhe Acid Folik 400 mcg.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Apharm

Mosha

18+

Forma

Flakon

Sasia

20

Lenda aktive: Lipofer 30 mg, Vitamine C 40 mg, Vit b12 2.5 mcg, Acid folic 400 mcg

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apharm SRL – Ferro 3 Forte”

LART