Antipiol – Influtux shurup për kollë

(3 përshtypje mbi produktin)

800 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Influtux është një shtesë ushqimore me bazë ekstraktin hidroalkoolik të Edera, Marrubio, Balsamin e Tolu, Trëndafilin e egër, Echinaceae dhe Propolis.

 • Edera dhe Marrubio kanë një efekt hollues të sekrecioneve bronkiale.
 • Balsami i Toluse ka efekt balsamik.
 • Echinaceae ushtron një efekt fiziologjik në funksionimin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.
 • Eukalipti ka efekt zbutës në mukozën orofaringeale dhe në ngjirjet e zërit.

Përdoret tek fëmijët dhe të rriturit për kollën, ngjirjet e zërit dhe gripin.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 2-3 lugëve në ditë.

Kujdes: Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e merrni gjate shtatzanisë.

Firma

Antipiol

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  150%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Antipiol – Influtux shurup për kollë
 • Avatar

  Anonymous


  Super , nga pervoja ime

 • Avatar

  Erida K.


  Its good

 • Avatar

  Anonymous


  Shume efikas. Me perberje bimore. Pas perdorimit 1 javor nuk kisha me kolle.

 • Avatar

  Jorida F. (blerës i verifikuar)


  Produkt shume i mire , pas perdorimit ne me pak se 3 dit nuk kisha me kolle.
  Sherbimi i shpejte .
  Ju rekomandoj ta merrni.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×