Angelini – Tantum Verde (Gargarë)

590 Lekë

Produkt anti-inflamator, i cili ndihmon ne trajtimin e acarimit të  mishërave te dhëmbëve, gojës dhe fytit.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tantum Verde

Tantum verde gargarë përdoret për trajtimin antiseptik, antiinflamator dhe analgjezik në acarimet e gojës, mishrave të dhëmbëve dhe fytit(gingivit, stomatit dhe faringit).

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret rreth 2-3 herë në ditë.

Hidhni 15 ml  Tantum Verde në tapën matëse, në formë të pastër ose të holluar me ujë (në këtë rast shtoni 15 ml ujë në tapën matëse.)

0/5 (0 Reviews)
Firma

Angelini

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

100ml

Benzydamine hydrochloride 0.15g, Glicerol, Etanol96%, Saccharin, Methyl Parahydroxybenzoate, Bikarbonat Sodiumi, Shije mente, Polysorbate 20, Uje i oksigjenuar.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Angelini – Tantum Verde (Gargarë)”

LART