Altruist – Primer (SPF50)

1,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Altruist Primer (SPF50) 

Primer i lehtë me SPF 50, i cili ofron mbrojtje UV me spektër të gjerë për lëkurën tuaj.

Minimizoni rrezikun e kancerit të lëkurës dhe plakjes së lëkurës me spektrin e gjerë SPF 50 dhe mbrojtje 5 start ultra UVA (PPD 48).

Ky primer i lehtë nuk ndjehet në lëkurë dhe nuk lë teksturë ngjitëse, siç bëjnë shumë kremra mbrojtës ndaj diellit.

 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjen
 • Pa aromatizues dhe parabene
 • Rezistent ndaj ujit

Udhëzime mbi përdorimin

Për efekt optimal aplikoni një shtresë të barabartë në fytyrë dhe qafë disa minuta pas hidratuesit.

Lëreni të përthithet për disa minuta përpara se të aplikoni fondatinën.

Firma

Altruist

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

SPF

50

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Hexylene Glycol, Diethylhexyl Butamido Triazone, Ethylhexyl Triazone, Sodium Stearoyl Glutamate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Microcrystalline Cellulose, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Decylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Altruist – Primer (SPF50)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART