Altruist – Moisturizing Fluid 0.5% Hyaluronic Acid

1,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Altruist Moisturizing Fluid 0.5% Hyaluronic Acid

Kremi Altruist Moisturizing Fluid 0.5% Hyaluronic Acid është krijuar për të pasur një lëkurë më rinore dhe me shkëlqim duke përdorur acidin hialuronik me peshë të ulët molekulare i cili depërton thellë në epidermë. I pasur me glicerinë, ure dhe gjalpë shea për të rritur faktorët natyralë hidratues të lëkurës, formulimi i lehtë e bën atë hidratuesin perfekt të fytyrës dhe mund të përdoret si krem ​​dite ose nate.

Altruist Moisturizing Fluid 0.5% Hyaluronic Acid është i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të ndjeshme. Vepron kundër plakjes së lëkurës.

 • Produkt i krijuar dhe zhvilluar pa përfshirjen e testimit të kafshëve
 • Miqësor ndaj Koraleve
 • Vegan

Paketimi është realizuar me plastikë të ricikluar. Që prej vitit 2021, 49% e të gjithë paketimeve është realizuar me plastikë të ricikluar.

Udhëzime mbi përdorimin

Fluidi me funksion hidratues i fytyrës mund të përdoret si krem ​​dite ose nate. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe ose në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.

Firma

Altruist

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua, Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Dicaprylyl Carbonate, Urea, Cetearyl Alcohol, Cetyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Decylene Glycol, Potassium Lactate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Titanium Dioxide, Silver Chloride, Propylene Glycol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Altruist – Moisturizing Fluid 0.5% Hyaluronic Acid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART