- 15%

Altra Natura – Deter Day Girl pH 6

1,317.50 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Altra Natura – Deter Day pH 6

Higjenë dhe mbrojtje për vajza të vogla.

Funksioni i produktit:

 • Hidratues
 • Mbrojtje dhe higjenë me veprim të gjatë
 • Balancë e florës bakteriale
 • Veprim emolient, hidratues dhe zbutës
 • Shumë i dobishëm në rast të acarimeve dhe tharjeve vaginale

Deter day për vajza për përdorim që nga mosha 3 vjeçare ndihmon në ruajtjen e ph rreth vlerës 6, është shumë i dobishëm për përdorim të përditshëm dhe për mbrojtjen e zonave intime të vajzave të vogla.

Udhëzime mbi përdorimin

Lani zonën intime çdo ditë duke aplikuar një sasi të produktit  (1 ose 2 pompa) në fillim në pëllëmbën e dorës dhe më pas në zonën intime.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Ujë, Acid laktik, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Proteinë kërpudhash e hidrolizuar, Potassium Lactate, Sodium Citrate, Phenethyl Alkool, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Pentylene Glycol, Isopropyl Alkool, Acid Sorbik, Hexamine Diisethionate, Peumus Boldus ekstrakt gjetheje, Acid Citrik, Xanthan Gum, Tocopherol, Citrat Trigliceridesh Palme i hidrolizuar.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Altra Natura – Deter Day Girl pH 6”

LART