- 15%

Alta Natura – VMAG Magnesio Valente

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,870 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – VMAG Magnesio Valente

Tabletat VMAG, bazuar në Magnezium ndihmon në të gjitha rastet e mungeses se tij ne dietën ose ne rastin e rritjes se kerkeses për të. Promovon rikuperimin dhe mirëmbajtjen e niveleve fiziologjike natyrore të magnezit. Magnezi kontribuon në metabolizmin normal të energjisë për një zvogëlim të lodhjes, ekuilibrit të elektroliteve dhe funksionit normal muskulor dhe psikologjik. Ndihmon gjithashtu në funksionimin normal të sistemit nervor dhe për mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve normalë.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen 2 tableta në ditë ndërmjet vakteve, për tu përtypur ose tretur në gojë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

Magnesium Oxide, Magnesium Bisglycinate, Tribasic Magnesium Citrate, Magnesium Carbonate, Magnesium Gluconate, Magnesium Hydroxide, Magnesium Lactate, Marine Magnesium, Magnesium Pidolate. Technological adjuvants: Fructose, Sorbitol, Mannitol, pregelatinised starch, hydroxypropylcellulose, silicon dioxide, magnesium stearate. Acidity regulator: Citric acid. Sweeteners: Steviol glycosides (from the leaves of Stevia rebaudiana), Sucralose. Aroma.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – VMAG Magnesio Valente”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART