- 15%

Alta Natura – VMag Bustina

1,530 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura VMag Bustina

VMag promovon rikuperimin dhe mirëmbajtjen e niveleve fiziologjike natyrale të magnezit. Indikohet në të gjitha rastet e marrjes së reduktuar me anë të dietës ushqimore ose vlerave nën normë të magnezit në organizëm.

 • Magnezi kontribuon në metabolizmin normal të energjisë për reduktimin e lodhjes
 • Për balancimin e elektroliteve dhe për funksionin normal muskulor dhe psikologjik
 • Për funksionimin normal të sistemit nervor dhe për ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve normalë

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 1 bustinë në ditë, bustina tretet në një gotë me ujë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

18

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – VMag Bustina”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART