- 15%

Alta Natura – Vitaminë C Gocce

1,190 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura Vitaminë C Gocce

Alta Natura Vitaminë C Gocce është një shtesë dietike e krijuar për të mbështetur imunitetin dhe për të promovuar mirëqenien e përgjithshme. Luan rolin e një antioksidanti të fuqishëm, kontribuon në formimin e kolagjenit, shëndetin e lëkurës dhe mbrojtjen e trupit kundër stresit oksidativ. Të lehta për t’u përfshirë në rutinën tuaj të përditshme, këto pika ofrojnë një mënyrë të përshtatshme për te ruajtur nivelet optimale të vitaminës C në organizëm.

 • Vitamina C është e njohur për vetitë e saj për të forcuar imunitetin, duke ndihmuar trupin tuaj të mbrohet nga infeksionet dhe sëmundjet.
 • Pikat veprojnë si antioksidantë të fuqishëm, duke neutralizuar radikalet e lira që mund të dëmtojnë qelizat dhe të kontribuojnë në plakje dhe probleme të ndryshme shëndetësore.
 • Është thelbësore për sintezën e kolagjenit, duke promovuar elasticitetin e lëkurës dhe shëndetin e artikulacioneve, duke kontribuar në një pamje më rinore dhe fleksibilitet të përgjithshëm artikulacioneve.

Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar ditore. Suplementet nuk synohen si zëvendësues për një dietë të larmishme, por duhet të përdoren si pjesë e një stili jetese të shëndetshëm dhe të ekuilibruar.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë shishen përpara përdorimit. Rekomandohet të merren 10 deri në 30 pika në ditë, përveç rasteve kur rekomandohet dozë tjeter nga mjeku. Pikat mund të merren direkt në gojë ose të holluara në ujë/pije tjetër. Përdoreni çdo ditë sipas udhëzimeve, mundësisht me një vakt për përthithje optimale.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Waterfall; vitamin C (sodium L-ascorbate); acidity regulator: citric acid; preservatives: potassium sorbate, sodium benzoate; colouring: beta-carotene; aroma; sweetener: sucralose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Vitaminë C Gocce”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART