- 15%

Alta Natura – Trolax

Original price was: 980 Lekë.Current price is: 833 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Trolax

Trolax, është suplement ushqimor që ndihmon për të pasur një zorrë të pastër. Ekstraktet që gjenden në tek  poor Rhubarb, Senna, Frangula dhe Mallow kanë aftësinë për të ndihmuar tranzitin fiziologjik të zorrëve. Verbena, nga ana tjetër, promovon funksionin e tretjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Sugjerohet të merren 2 deri në 4 tableta në ditë, mundësisht në mbrëmje.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Rhubarb (Rheum palmatum rhizoma) powder, Senna (Cassia angustifolia Vahl.folium) powder, Frangula (Rhamnus frangula L. cortex) powder, Verbena (Verbena officinalis folium) powder, Mallow (Malva sylvestris L. folium) powder, Propolis (Propolis) eg E / D: 1/4, Cinnamon (Cinnamomum zeylanicum Blume cortex) powder.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Trolax”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART