- 15%

Alta Natura – Trichology Lab Suplement kundër rënies se flokëve për femra

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,550 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Trichology Lab Suplement kundër rënies se flokëve për femra

Trichology Lab Anti- hair loss është një  suplement që:

 • Rikthen forcën dhe vëllimin e flokëve
 • Ndihmon ciklin fiziologjik të rritjes së flokëve
 • Ushqen dhe ndihmon në rigjenerimin e flokëve

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 1 tabletë në mëngjes dhe 1 tabletë në mbrëmje.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

50

L-Cystine, Hops (Humulus lupulus L. strobilius) eg 0.1% flavonoids, Fenugreek (Trigonella foenum-graecum semen) eg tit. E / D: 1/4, Millet (Panicum miliaceum L. fructus) eg tit. E / D: 1/4, Hydrolyzed keratin, L-Methionine, Spirulina (Spirulina maxima thallus) powder, Soy (Glycine max L. Merr. Semen) eg tit. 40% isoflavones (contains soy and soy derivatives), Zinc oxide, Folic acid, Selenium L-Methionine, Biotin (Vitamin H).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Trichology Lab Suplement kundër rënies se flokëve për femra”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART