- 15%

Alta Natura – Trichology Lab Capillary Serum për flokë të dëmtuar

2,125 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Trichology Lab Capillary Serum for Damaged Hair

Serumi për flokët e dëmtuar nga Alta Natura ka një veprim ristrukturues dhe ushqyes për flokët e thatë dhe të brishtë.

Karakteristikat dhe përfitimet e serumit 

 • Veprimi sinergjik i vajit të arganit  me vajin e linit i jep shkëlqim dhe ushqim të gjithë llojeve të flokëve.
 • Formuluar në mënyrë specifike për flokët e thatë, të brishtë.
 • Parandalon dëmtimin nga faktorët mjedisorë.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet që të shpërndani disa pika produkti në flokë ende të lagur dhe të vazhdoni me tharjen. Nëse doni një efekt shkëlqyes, aplikoni serumin direkt në flokë të thatë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

60ml

Coumarin, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Methyl Hydrogenated Rosinate, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Isopropylmyristate, Argania spinoza kernel oil, Parfum, Linum usatissimum seed oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Trichology Lab Capillary Serum për flokë të dëmtuar”

LART