- 15%

Alta Natura – Tiodol Complex

2,125 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Tiodol Complex

Për inflamacionin dhe dhimbjen e kyçeve dhe artikulacioneve.

Funksioni i produktit:

 • Ushqyerje e artikulacioneve
 • Përmirësim i fleksibilitetit të artikulacioneve
 • Shumë i dobishëm për njerëzit që merren me sporte

Tiodol Complex lehtëson inflamacionin dhe dhimbjen e nyjeve falë:

 • Olibanum Indian: I cili përmirëson funksionin e nyjeve duke ulur dhimbjen falë vetive të tij anti-inflamatore
 • Chondroitin Sulfat: I cili jo vetëm ripërtërin dhe lubrifikon nyjet, por nxit gjithashtu prodhimin e fibroblasteve të reja
 • Metilsulfonilmetan (MSM): I cili është forma natyrale e sulfurit organik, përbërësit kryesor të kartilagjeve
 • Zink, Selenim dhe Vitaminë D3: Esenciale për formimin e indit kockor.

Udhëzime mbi përdorimin

 2 tableta në ditë ndërmjet vakteve ushqimore.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Methyl sulfonylmethane powder, Glucosamine sulfate powder, Chondroitin sulfate powder, Boswellia (Boswelia serrata resin) eg tit. 10% AKBA, Zinc gluconate, Selenium L-methionine, Cholecalciferol. Technological adjuvants: Microcrystalline cellulose, Magnesium stearate, Silica dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Tiodol Complex”

LART