- 10%

Alta Natura – Spirulina

1,620 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Spirulina

E pasuruar me proteina dhe aminoacide,por jo më pak e rëndësishme është prania e karotenoideve dhe acideve yndyrore thelbësore.

Falë kontributit të proteinave ndihmon në bllokimin e urisë dhe në të njëjtën kohë në mbështetjen e organizmit.

Veprim mbështetës dhe rikuperues.

Udhëzime mbi përdorimin

Sugjerohet të merrni 2 deri në 4 tableta në ditë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60

Spirulina algae (Spirulina maxima, thallus) powder tit. 6% Phycocyanin C. Technological adjuvants: Microcrystalline cellulose, Silicon dioxide, Magnesium stearate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Spirulina”

LART