- 15%

Alta Natura – Spasmina Vegetale

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 1,572.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Spasmina Vegetale

Spasmina Vegetale është një shtesë ushqimore e bazuar në Probiotikë të dobishëm për promovimin e ekuilibrit të florës së zorrëve. Shoqërimi me ekstrakte të koprës dhe nenexhikut është i dobishëm në nxitjen e lëvizjes së rregullt gastrointestinale dhe eliminimin e gazrave. Me qymyr.

Udhëzime mbi përdorimin

Sugjerohet të merrni 1 deri në 2 kapsula, në mëngjes dhe në mbrëmje, mundësisht para vakteve kryesore.

KUJDES:Mbajeni larg fëmijëve të moshës nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat nuk janë të destinuara si një zëvendësim për një dietë të larmishme dhe duhet të përdoren si pjesë e një jetese të shëndetshme dhe të ekuilibruar.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Charcoal (Carbo Vegetabilis ex ligno) powder, Fennel (Foeniculum vulgare, fructus) eg. tit. 0.5% essential oil, Lemon balm (Melissa officinalis L., folium) eg tit. 2% rosmarinic acid, Lactobacillus bulgaricus LB-87 (title 50 MLD / g), Lactobacillus acidophilus LA02 (title 100 MLD / g), Lactobacillus rhamnosus LR-32 (title 200 MLD / g). Technological adjuvants: sorbitol, maltodext

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Alta Natura – Spasmina Vegetale
 • Silva L.

  Produkt bimor super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART