- 15%

Alta Natura – Sensitive Teeth Toothpaste

552.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Sensitive Teeth Toothpaste

Pasta e dhëmbëve Sensitive nga Alta Natura vjen nga bashkimi i ekstrakteve natyrore dhe mineraleve të çmuara. Përmban hydroxyapatite, i cili riparon smaltin dhe dentinën. Mirëmbajtja e duhur e smaltit dhe dentinës ndihmon në mbrojtjen e dhëmbëve nga stimujt termikë për shkak të mbindjeshmërisë së dhëmbëve. Formulë me veprim pastrues dhe freskues që ndihmon për të ofruar freski dhe një ndjesi të këndshme falë pranisë së vajit esencial të mentes.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim më efikas, mos e lagni pastën e dhëmbëve me ujë paraprakisht. Për higjienën e duhur orale është thelbësore të lani dhëmbët me furçë dhe pastë pas çdo vakti për të paktën 2-3 minuta. Lani tërësisht të gjithë dhëmbët e përparmë dhe të pasmë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Aqua, Hydroxyapatite, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Xylitol, Aroma, Krameria Triandra Root Extract, Capryl / Capramidopropyl Betaine, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mannitol, Titanium Dioxide, Mentha Oil Sodium Saccharin, Calendula Officinalis Flower Extract, Zinc Chloride, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Sensitive Teeth Toothpaste”

LART