- 15%

Alta Natura – Sedazen

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Sedazen

Sedazen është një shtesë ushqimore për të nxitur gjumin dhe relaksimin. Përbërësit aktivë qëgjenden në ekstraktin e Valerianës nxisin relaksimin (gjumin), Griffonia dhe Giuggiolo promovojnë mirëqenien mendore. Melatonina kontribuon në zvogëlimin e kohës së nevojshme për të fjetur. Me Protizen® (peptide detare).

Këshilla për një gjumë më të mirë:

 • Mos hani ushqime tepër të përpunuara për darkë
 • Mos u merrni me sport pak para se të flini
 • Mos konsumoni alkool ose kafeinë para gjumit

Udhëzime mbi përdorimin

Merni 10-30 pika pas darkës para gjumit. Tundeni para se ta përdorni.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

20ml

Water, Glycerol, Protizen® (Pollachius virens) hydrolyzed extract of marine peptides (contains fish and its derivatives), Valerian (Valeriana officinalis radix) ei, Griffonia (Griffonia simplicifolia Baill. Semen) eg 95% tit. 5-HTP, Jujube ( Ziziphus jujub Mill. Semen) eg tit. 2% jujubosidi, Valerian (Valeriana officinalis radix) eg tit. 0.8% valerenic acid, Mandarin (Citrus reticulata L. aetheroleum), pure Melatonin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Sedazen”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART