- 15%

Alta Natura – Scudo Bioimmuno Latoferrina + Quercetina

4,675 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Scudo Bioimmuno Lactoferrina + Quercetina

Lactoferrin 400 + Quercetin nga Alta Natura është një shtesë ushqimore e bazuar në Laktoferrinë dhe Kuercetinë. Me vitaminë C dhe zink të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Laktoferrina është një glikoproteinë që i përket familjes së transferrinës e aftë të lidhë dhe transportojë hekur dhe gjendet kryesisht në qumështin e gjirit, veçanërisht në kolostrum. Përmban gjithashtu Quercetin, që i përket familjes bioflavonoide, që rrjedh nga gjethet e Sophora Japonica. Vitamina C dhe Zinku ndihmojnë në mbështetjen e sistemit imunitar dhe mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë në ditë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

One gastro-resistant coated tablet contains 200 mg of Lactoferrin, 200 mg of Quercetin, 80 mg of Vitamin C, 52.2 mg of Zinc Gluconate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Scudo Bioimmuno Latoferrina + Quercetina”

LART