- 15%

Alta Natura – Russs Off

850 Lekë

Përshkrimi i Produktit

RusssOff Spray

Russ off është një formulë efektive në formë spray për të luftuar simptomat e gërhitjes.

Një shtesë ushqimore e bazuar në vajra esencialë.

RusssOff Spray është një adjuvant i vlefshëm për natën, falë veprimit të kombinuar të vajrave esencialë të barbarozës, citronelës dhe livandës të cilët japin një efekt relaksues, dhe ndihmojnë në nxitjen e gjumit, në bashkëpunim me vajrat esencialë të limonit, balsamit të limonit dhe portokallit të ëmbël, gjithashtu ndihmojnë në funksionet e tretjes gjatë natës dhe kundër stresit të Ylang-Ylang.

Mirëqenia e hundës dhe fytit e garantuar nga Karafili ndihmon në rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale të vajit esencial të trumzës së bardhë perzier me efektin balsamik dhe veprimin zbutës e qetësues në mukozën orofaringeale.

Me vaj esencial livando dhe mente. Formula e spërkatjes jep efekt të menjëhershëm dhe  kontribuon në funksionimin normal të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Si ta përdorni: 1 Spray rreth 20 cm nga hunda dhe më pas thithni avullin.

Këshillohet gjithashtu që të aplikoni 4 deri në 6 spërkatje (0,5-0,7 ml në total) direkt në jastëk 5-10 minuta para se të flini.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

20ml

Water, Eucalyptus oe (Eucalyptus Globulus Labill.aetheroleum), Lavender oe (Lavandula Hybrida Reverchon aetheroleum), Geranium oe (Pelargonium Graveolens aetheroleum), Lemon oe (Citrus Limon aetheroleum), Peppermint oe (Mentha Piperita aethereoleum), White Thyme oe Thymus Serpyllum aetheroleum), Sweet Orange oe (Citrus Sinensis Dulcis aetheroleum), Ylang-Ylang oe (Canaga Odorata aetheroleum), Cloves oe (Eugenia Caryophyllus aetheroleum), Lemon balm oe (Melissa Officinalis aetheroleum), Cymronella aetheroleum (Cymronella aetheroleum) . Preservatives: Potassium sorbate, Sodium benzoate. Technological adjuvants: Polysorbate. Acidity regulator: Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Russs Off”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART