Zbritje

Alta Natura – Realin 600

2,125 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Realin 600

 • Veti rigjallëruese
 • I dobishëm në rast të mungesës së oreksit pas periudhave rikuperuese
 • Siguron nevojat nutricionale të nevojshme për fëmijët, të rriturit dhe të moshuarit

Realin 600 është një tonik efektiv falë:

 • Polenit – I pasur me proteina, aminoacide, lipide, acide yndyrore të pasaturuara, karbohidrate, vitamina, kripëra minerale dhe flavonoide
 • Mjaltit – Burim energjie
 • Acerola – Burim i Vitaminës C për një veprim antioksidues ndaj radikaleve të lira. Principet aktive në përmbajtje të ekstraktit të thatë të Acerola sigurojnë një veprim antioksidues dhe ndihmojnë në forcimin e mbrojtjes natyrale të organizmit.
 • Përmban Polen, R.O.C (Kompleks® i Portokalles së Kuqe), Mjaltë Akacia dhe Pappa Reale e liofilizuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet të merret përmbajtja e 1 flakoni në ditë, ndërmjet vakteve ushqimore.

Info. Shtesë

Firma

Alta Natura

Forma

Flakon

Sasia

6, 10

Water, Acacia Honey, Fructose, Lyophilized Royal Jelly, Pollen ef. Acidifier: Citric acid. Preservatives: Potassium sorbate, Sodium benzoate. Aroma

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Realin 600”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART