- 15%

Alta Natura – Propolinea Hydrovapor Junior

Original price was: 1,000 Lekë.Current price is: 850 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Propolinea Hydrovapor Junior

Propolinea Junior është një solucion oral me bazë propolis dhe ekstrakte bimësh, që ka për qëllim mirëqënien e rrugëve të frymëmarrjes. Përmban ekstraktet e acerolës, që rrisin mbrojtjen imunitare; ekstraktet e trëndafilit të egër, me veti mbrojtëse; vitaminën E, që mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe farat e kungullit.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni shishen përpara përdorimit. Rekomandohet të merren 0.5 ml (duke shtypur tapën dozuese prej 0.1 ml 5 herë) 4 herë në ditë. Aplikojeni sprajin në zonën e interesuar (në fyt). Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Firma

Alta Natura

Mosha

3+

Forma

Flakon me spray

Sasia

20ml

Glicerolo, Acqua, Fruttosio, Propoli M.E.D.® (Propolis) e.s. tit. 3% polifenoli totali, Pompelmo (Citrus grandis Osbeck semen) e.g, Acerola (Malpighia punicifolia L. fructus) e.s. tit. 25% vitamina C, Rosa Canina (Rosa canina L. rosae pseudofructus) e.s. tit. 70%, Vitamina C, Vitamina E acetato, Carbossimetilcellulosa. Correttore acidità: Acido citrico. Conservante: Potassio sorbato, Sodio benzoato. Aroma.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Propolinea Hydrovapor Junior”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART