- 15%

Alta Natura – Propolinea Hydravapor Adulti Spray

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,020 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Propolinea Hydravapor Adulti Spray

Propolinea Hydrovapor Adult është e  bazuar në përzierjen Propolnac®Propolis MED® me N-Acetilcisteinë. Përbërësit aktivë që gjenden në ekstraktin Erisimo favorizojnë një efekt zbutës dhe qetësues në mukozën orofaringeale, Tolu Balm vepron në rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale. Me farat e rrushit, vajin esencial të eukaliptit dhe vaj esencail të nenexhikut, ky produkt ndihmon në funksionalitetin e traktit të sipërm respirator.

Udhëzime mbi përdorimin

Sugjerohet që të merrni 0,5 ml (duke shtypur kupën e duhur matëse 0,1 ml 5 herë) 4 herë në ditë. Spërkateni në zonën e prekur. Tundeni para se ta përdorni. Çdo mbetje në fund është një tregues i pranisë së ekstrakteve bimore.

Firma

Alta Natura

Mosha

14+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

20ml

Glycerol, Water, Tolu Balsam (Myroxylon balsamum Toluiferum HBK balsamum) ef, Erisimo (Sisymbrium officinale Scop.sumitas c. Floribus) ef, Grapefruit (Citrus grandis Osbeck semen) eg, Propolnac® (Propolis tit. 12% total polyphenols, N-Acetylcysteine), Eucalyptus (Eucaliptus globus Labill.eatheroleum), Mint (Peppermint L. aetheroleum), Carboxymethylcellulose. Acidity regulator: Citric acid. Preservatives: Sodium benzoate, Potassium sorbate. Sweetener: Steviol glycosides (from the leaves of Stevia rebaudiana).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Propolinea Hydravapor Adulti Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART