- 15%

Alta Natura – Pic Free Spray kundër mushkonjave

1,020 Lekë

Spray mbrojtës natyral edhe pa kimikate, kundër pickimit të insekteve

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura Pic Free Spray kundër mushkonjave

Spay kundër pickimeve të mushkonjave dhe insekteve të tjera. Falë aromës intensive të vajrave esencialë të Karafilit, Livandos, Eukaliptit, Rozmarinës, Limonit dhe Xhenxhefilit në sinergji me vajin esencial të Citronelës, produkti është në gjendje të krijojë një barrierë natyrale kundër insekteve. Vajrat esencialë me origjinë natyrale lënë një ndjenjë freskie në lëkurë duke maskuar aromat tipike të trupit të njeriut me një aromë me nuanca të lehta dhe të qëndrueshme. Formula e tij jo e yndyrshme përthithet shpejt. E përshtatshme edhe për fëmijët.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet spërkatja e vajit dhe masazhi në pjesët që do të mbrohen, derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni aplikimin nëse gjykohet e nevojshme. Nëse aplikohet tek fëmijët, spërkatni produktin fillimisht në duar dhe më pas aplikojeni në lëkurën e fëmijës.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

120ml

Aqua, Polysorbate 80, Glycerin, D-limonene, Phenethyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Ricinus Communis Seed Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Citral, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Juniperus Mexicana Wood Oil, Linalool, Litsea Cubeba Fruit Oil, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Lavandula Hybrida Oil, Citronellol, Geraniol, Mentha Citrata Herb Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Citrus Limon Peel Oil, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Coriandrum Sativum Fruit Oil, Cinnamal, Eugenol, Eucalyptus Dives Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Stem Oil, Zingiber Officinale Root Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil, Mentha Arvensis Oil,Farnesol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Pic Free Spray kundër mushkonjave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART