- 15%

Alta Natura – Pic Free Roll on pas pickimit

1,020 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura Pic Free Roll on pas pickimit

Pic Free Roll On është një koncentrat i përbërësve aktivë të dobishëm për lehtësimin e kruajtjes dhe acarimit. Ndihmon në rikthimin e lëkurës nga thatësia dhe skuqja duke e hidratuar dhe mbajtur në gjendje të mirë. Përmban bisabolol i cili është një përbërës vajor pa ngjyrë, viskoz, një nga përbërësit kryesor të kamomilit.

I dobishëm kundër skuqjeve të shkaktuara nga pickimi i mushkonjave ose insekteve gjithashtu dhe nga kontakti me kandilët e detit. Nuk përmban amoniak. I përshtatshëm edhe për fëmijët.

Shmangni kontaktin me sytë, gojën dhe mukozën. Mos e ekspozoni produktin në rrezet e diellit dhe mbajeni në temperaturën e dhomës (20-25°C). Kohëzgjatja e periudhës pas hapjes shprehet në muaj dhe i referohet produktit të ruajtur në mënyrë korrekte dhe në kushte normale dhe të parashikueshme përdorimi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni xhelin në zonën e prekur. Përhapeni me lëvizje rrethore. Lëreni të përthithet.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

35ml

Aqua, aloe barbadensis leaf juice, glycerin, dimethyl sulfone, polyglyceryl-6 caprylate, polyglyceryl-4 caprate, Panthenol, phenoxyethanol, sodium acrylates copolymer, butylene glycol, lecithin, parfum, allantoin, bisabolol, Ethylhexylglycerin, sodium hyaluronate, farnesol, palmitoyl tripeptide-8, dextran.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Pic Free Roll on pas pickimit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART