- 15%

Alta Natura – Oral Care Ultra Whitening

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Oral Care Ultra Whitening 

Pasta e dhëmbëve me karbon të aktivizuar Alta Natura® lind nga përdorimi i karbonit që rrjedh nga arra e kokosit. Ngjyra e zezë jepet nga i njëjti pluhur karboni i cili ka aftësinë të mbajë dhe të thithë papastërtitë e zgavrës së gojës. Vajrat esencial të mentes dhe tea tree krijojnë një kombinim perfekt për një gojë të pastër dhe një ndjesi të këndshme freskie.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim më efikas, mos lagni pastën e dhëmbëve me ujë paraprakisht. Për higjienën e duhur orale është thelbësore të lani dhëmbët me një furçë dhëmbësh dhe pastë dhëmbësh pas çdo vakt për të paktën 2-3 minuta. Lani mirë të gjithë dhëmbët e përparmë dhe të pasmë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbitol, Hydroxyapatite, Xanthan Gum, Xylitol, Aroma, Charcoal Powder, Capryl / Capramidopropyl Betaine, Mentha Piperita Oil, Mannitol, Sodium Chloride, Sodium Saccharin, Melaleuca, Alternifolia Leaf Oil Ethylhexylglycerin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Oral Care Ultra Whitening”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART