- 15%

Alta Natura – Memoryn PS

2,167.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Memoryn PS

Për aftësitë konjitive dhe kujtesën.

Funksioni i produktit:

 • Antioksidant
 • Nxit mikroqarkullimin
 • Përmirëson kujtesën dhe përqendrimin mendor
 • Vonon efektet e plakjes cerebrale

Memoryn ps përmirëson kujtesën dhe përqendrimin mendor falë:

 • Omega-3– Përmirëson ndërveprimin sinaptik ndërmjet qelizave nervore;
 • Eleuterococco – Rrit rezistencën ndaj stresit;
 • Fosfatidilserina – Ndihmon në përcjelljen e stimulit ndërmjet qelizave nervore.

Integrator ushqimor me bazë Ginkgo biloba dhe Eleuteroccco, shumë i dobishëm për kujtesën dhe aftësitë konjitive. Ginseng vepron si tonik (për lodhjen fizike dhe mendore). Përmban Omega-3.

Udhëzime mbi përdorimin

Për një veprim më të mirë të produktit këshillohet të merren 2 kapsula në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Ginkgo biloba (Ginkgo biloba folium) tit. 24% ginkgoflavonoids, Ginseng (Panax ginseng radix) eg tit. 5% ginsenoside, Omega-3, Eleutherococcus (Eleutherococcus senticosus radix) eg tit. 0.4% eleuteroside, Phosphatidylserine. Technological adjuvants: Maltodextrin, Sorbitol, Silica dioxide, Magnesium stearate, Vegetable gelatin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Memoryn PS”

LART