- 15%Hot

Alta Natura – Melatonina Complex

765 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Melatonina

Kompleksi Melatonin është një shtesë ushqimore e bazuar tek Melatonina Melatonina është një hormon i sekretuar nga një gjendër e vogël në tru e cila ndihmon trupin tuaj në rregullimin e ritmit cirkadian, I njohur ndryshe edhe si “cikli gjumë/zgjim”. Melatonina kontribuon në zvogëlimin e kohës së nevojshme për të fjetur. Whitania dhe Jujube promovojnë relaksimin (gjumin) dhe mirëqenien mendore.

Udhëzime mbi përdorimin

Sugjerohet që të treteni në gojë ose të gëlltisni 1 tabletë në ditë, pak para se të flini.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

500gr, 30

Whitania (Whitania somniphera Dunal. Radix) eg tit. 1,5% whitannolides, Tryptophan, Jujube (Ziziphus jujuba Miller semen) eg tit. 2% jujuboside, Melatonin powder. Aroma.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Melatonina Complex”

LART