- 10%

Alta Natura – Man Beard Polishing Oil

1,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura Man Beard Polishing Oil

Vaji për mjekrën është një koncentrat i aftë për t’i dhënë shkëlqim dhe për ta bërë më të lehtë për t’u krehur mjekrën, gjithashtu e bën atë më të fortë dhe më të trashë. Me ekstrakte të Rozmarinës, ginseng dhe xhinxherit i aftë për të rigjallëruar dhe për t’i dhënë vëllim mjekrës, i kombinuar me një përzierje të vajrave të kastorit, bajames, jojobës dhe farave të rrushit, ideale për nxitjen e rritjes fiziologjike të qimeve.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikoni disa pika në pëllëmbët e duarve dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë gjatësinë e mjekrës.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Vitis vinifera seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Caprylic/capric triglyceride, Ricinus communis seed oil, Parfum, Simmondsia chinensis seed oil, Tocopheryl acetate, Triethyl citrate, Helianthus annuus seed oil, Isopropyl myristate, Rosmarinus officinalis leaf extract, Panax ginseng root extract, Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin, Citral.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Man Beard Polishing Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART