- 15%

Alta Natura – Magnesio B Complex

1,190 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Magnesio B Complex

Macrovyt Magnesio B Complex është një shtesë dietike e Magnezit dhe Vitaminave të grupit B. Indikohet në të gjitha rastet e mungesës së përbërësve të lartpërmendur në dietë ose kur rritet kërkesa e nevojës për to. Magnezi kontribuon në zvogëlimin e lodhjes dhe stresit, duke nxitur ekuilibrin e elektrolitit dhe energjisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni përmbajtjen e një bustine në një gotë me ujë; rekomandohet të merrni 1-2 bustinë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

18

Bibasic Magnesium Citrate, Pantothenic Acid (Vitamin B5), Riboflavin (Vitamin B2), Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6), Thiamine (Vitamin B1), Folic Acid (Vitamin B9), Cyanocobalamin (Vitamin B12). Technological adjuvants: Maltodextrin, Fructose, Silica Dioxide. Acidity regulator: Citric acid Natural sweetener: Steviol glycosides (from the leaves of Stevia rebaudiana). Aroma. Beta carotene.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Magnesio B Complex”

LART