- 15%

Alta Natura – Macrovyt Magnesium – Calcium – D3

1,615 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Macrovyt Magnesium – Calcium – D3

Për përmirësimin e sistemit muskular-skeletik.

Funksioni i produktit:

 • Përmirëson funksionin e muskujve duke zvogëluar dhimbjet osteoartikulare
 • Nxit sistemin imunitar
 • Kontrollon metabolizmin e kockave duke mbrojtur indet e tyre

Vetitë e përbërësve:

 • MAGNEZ: Koordinon sistemet energjetike për një shfrytëzim më të mirë të molekulave të ATP-së;
 • VITAMINA D3: Kontribon në mineralizimin e duhur të kockave;
 • KALÇIUMI: Ndërhyn në të gjitha proceset qelizore që lidhen me kontraktimin e muskujve dhe me gjenezën e impulseve nervore.

Udhëzime mbi përdorimin

Nga 1 në 2 bustina në ditë të treten në një gotë me ujë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

18

Bibasic Magnesium Citrate, Bibasic Calcium Phosphate, Vitamin D3 (Cholecalciferol) from Lichen, Vitamin A acetate, Vitamin K1 (Phylloquinone), Sodium tetrahydroborate. Technological adjuvants: Maltodextrin, Fructose, Silica Dioxide. Acidity regulator: Citric acid. Natural sweetener: Steviol glycosides (from the leaves of Stevia rebaudiana). Aroma. Beta carotene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Macrovyt Magnesium – Calcium – D3”

LART