- 15%

Alta Natura – Macrovyt Magnesio Potassio

2,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Alta Natura – Macrovyt Magnesio Potassio

Macrovyt është një shtesë ushqimore e Magnezit dhe Kaliumit, me Vitaminën C, Vitaminën E dhe Acidin Folik.

Rekomandohet në të gjitha rastet e mungesës apo pamjaftueshmërisë të përbërësve të lartpërmendur në dietën tuaj ose rritjes së nevojës për to.

Promovon rikuperimin dhe mirëmbajtjen e niveleve fiziologjike natyrore të përbërësve të tij.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni bustinën një gotë me ujë, rekomandohet të merrni 1-2 bustina në ditë.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

36

Bibasic Magnesium Citrate, Potassium Citrate, Acerola (Malpighia punicifolia fructus) eg tit. 25% Vitamin C, Alfatocopherol acetate (Vitamin E), Folic Acid (Vitamin B9). Technological adjuvants: Maltodextrin, Fructose, Silica Dioxide. Acidity regulator: Citric acid. Natural sweetener: Steviol glycosides (from the leaves of Stevia rebaudiana). Aroma. Beta carotene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Macrovyt Magnesio Potassio”

LART