- 15%

Alta Natura – Macrovyt D3 tableta të përtypshme

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Macrovyt D3 është një suplement i bazuar në vitaminën D3 me origjinë bimore që kontribuon në mbajtjen normale të kockave dhe dhëmbëve, në përthithjen natyrale të kalciumit dhe fosforit dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe muskulor. Është i dobishëm në rast të mungesës së ushqimit ose rritjes së nevojës për vitaminë D.

Udhëzime mbi përdorimin

1 deri në 2 tableta të përtypura në ditë, afër kohës së vaktit.

Firma

Alta Natura

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60 Tableta

Fructose, Vegetal Vitamin D3 (Cholecalcipherol). Technological adjuvants: Mannitol, Sorbitol, Pregelatinized amid, Hydroxypropyl cellulose, Magnesium stearate, Amorphous silicon. Acidity corrector: Citric acid. Sweeteners: Stevia, Sucralose. Flavour.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Alta Natura – Macrovyt D3 tableta të përtypshme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART